KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983474
nr 1298 3474
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, "Blått landskap. Signerad. Olja på pannå, 45x48 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:32:54
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)