KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983474

nr 1298 3474

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Oljemålning, "Blått landskap. Signerad. Olja på pannå, 45x48 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:32:54

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin